Uzaktan kumanda kepçesinin hidrolik yağı nasıl değiştirilir?

July 19, 2022
hakkında en son şirket haberleri Uzaktan kumanda kepçesinin hidrolik yağı nasıl değiştirilir?

Hidrolik yağ nasıl değiştirilir?Ardından, OUCO 14 CBM'mizi alıyoruzaktan kumandalı kapmakörnek olarak size yağ değiştirme yöntemlerini sağlamak için.

Kepçe endüstrisinde en çok satan ürün olarak.ile karşılaştırıldığındamekanik kepçe, uzaktan kumandalı kepçe daha karmaşık bir yapıya sahiptir ve günlük bakım ve muayeneyi sağlamalıdır.Bu yüzden lütfen aşağıdaki adımları dikkatlice okuduğunuzdan emin olun.

 

hakkında en son şirket haberleri Uzaktan kumanda kepçesinin hidrolik yağı nasıl değiştirilir?  0

 

1. Kepçeyi başlangıç ​​durumunda tutun ve ardından hidrolik yağı geri alın.

2. Atık yağ geri kazanımı için yakıt deposunun altına (çapraz kiriş) boş bir varil yerleştirin.

3. Yakıt deposunun alt kısmındaki yağ boşaltma tapasını bulun, bir sulama kabı ile birlikte alın, yağ boşaltma tapasını açın ve yakıt deposundaki hidrolik yağı boşaltın.

 

hakkında en son şirket haberleri Uzaktan kumanda kepçesinin hidrolik yağı nasıl değiştirilir?  1

 

4. Kepçe açma düğmesi "AÇIK" gösterdikten sonra, Enine Çerçevenin (orta kiriş) 3 kez yukarı ve aşağı hareket etmesine izin verin, yağ silindirindeki hidrolik yağı boşaltın, böylece yağ silindirindeki hidrolik yağı da boşalır. yağ tankı.

5. Yakıt deposunun alt kısmındaki yağ boşaltma tapasını bulun, bir sulama kabı ile birlikte alın, yağ boşaltma tapasını açın ve yakıt deposundaki hidrolik yağı boşaltın.

6. Aşağıdaki resimde A, B veya C bağlantı noktasından hidrolik yağı (#46) (yaklaşık 140L) ekleyin ve silindire hidrolik yağı enjekte edin (Enine Çerçeveyi yukarı ve aşağı çalışır durumda tutun)

 

hakkında en son şirket haberleri Uzaktan kumanda kepçesinin hidrolik yağı nasıl değiştirilir?  2

 

hakkında en son şirket haberleri Uzaktan kumanda kepçesinin hidrolik yağı nasıl değiştirilir?  3

 

Q:Hidrolik yağı kepçe açıkken geri kazanmak için, boş variller için alan sağlamak için kepçenin altında bir çerçeve hazırlamam gerekir mi?

 

Tutma kovası açıkken, tutma kovasını yere koyun.Bu sırada, geçiş kirişinin altındaki yağ tahliyesi yerden yaklaşık 0,3 m uzaktadır.Yağ tahliye cıvatasını gevşetin ve atık yağı kısa bir namlu ile bağlayın.Kısa namlu yoksa, alt boşluğu sağlamak için kepçeyi kaldırabilirsiniz.

 

Q:Yağ deposuna yaklaşık 140L hidrolik yağ nasıl koyulur?Silindir nasıl doldurulur?

  1. Yağ varilindeki yağı yağ deposuna eklemek için yağ pompasını (elektrikli veya manuel) kullanın.
  2. Yakıt deposunu doldurun.
  3. Silindirdeki çubuk boşluğundaki havayı boşaltmak için Enine Çerçeveyi 3 kez kaldırın ve çubuk boşluğu otomatik olarak hidrolik yağ ile doldurulur.
  4. Yağ seviyesini onaylayın, Çapraz Çerçeveyi sınıra indirin ve yağ seviye göstergesini dışarı çekin, yağ seviyesi yağ seviye göstergesinin üstünden uzaktadır (yakıt deposunun tepesinden yaklaşık 5~8 cm)

hakkında en son şirket haberleri Uzaktan kumanda kepçesinin hidrolik yağı nasıl değiştirilir?  4

Bildiğiniz gibi uzaktan kumandalı kepçe harici güç gerektirmez ve kaldırma kancasının kaldırılmasıyla otomatik olarak kapatılabilir.Havadaki herhangi bir konumda uzaktan kumanda ile açılabilir.Yeni bir tür tek halatlı dökme yük kepçesidir.

OUCO 14 CBM uzaktan kumandalı kepçe, yükün ağırlığına göre açılma hızını otomatik olarak ayarlayabilir; bu, yalnızca vinç ve kepçenin üzerindeki etkiyi azaltmakla kalmaz, aynı zamanda hızlı boşaltma, düşük arıza oranı sağlar ve sürekli çalışabilir. uzun zamandır.İçin idealdökme yük elleçlemegemilerde, limanlarda, fabrikalarda, madenlerde vb. İlgileniyorsanız, lütfen şimdi bizimle iletişime geçin!

 

Okumayı Tavsiye Et:

Uzaktan kumandalı kepçe tam olarak kapatılamıyor mu?

Deniz Vinci Yumuşak Yolverici Sorun Giderme

Vinç Tork Sınırlayıcı ve Acil Pompa İstasyonu Arıza Tespiti