• Vinod
    Güzel vinç, gerçekten kaliteli ürünler, çok faydalı.
  • Richard Rawlings
    Çok iyi bir servis! Natalie'den sipariş ettiğim zaman endişelenecek bir şey yok. Çok yardımsever ve her zaman bir çözümü var. Teşekkür ederim. Seninle tekrar iş yapmak için sabırsızlanıyorum, Natalie.
  • Sam onjgs
    Bana yardımcı olabilecek Çok İşlevli vinçler için sürekli çevrimiçi arıyorum. Teşekkürler!
İlgili kişi : Natalie Liu
Telefon numarası : 86-18800548228
Naber : +8618800548228

Deniz Gemileri Güverte Çapa Halat Deniz Davul Vinç Yüksek Güvenilirlik

Menşe yeri Jiangsu
Marka adı OUCO
Sertifika CCS/BV/ABS
Model numarası OUCO-AW-00
Min sipariş miktarı 1
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri Standart konteyner
Teslim süresi 45 gün
Ödeme koşulları L/c, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini yılda 1000 setleri
Ürün ayrıntıları
Uygulama gemi Kullanım Çapa halatı
Malzeme çelik Konumu Gemi güverte
Renk İsteğe göre Boyutu Talep dayanarak
Vurgulamak

deniz elektrikli vinç

,

deniz hidrolik vinç

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Uzun gemi halatları ile deniz araçları güverte için çapa vinç Yüksek verimli vinç

Ürün Açıklaması:

Gemi Vinçinin Sınıflandırılması

Elektrikli ve hidrolik gemi vinçleri, günümüzde güvenilir ve verimli çalışan ve kullanımı ve bakımı kolay gemilerde daha yaygın olarak kullanılmaktadır.

Gemi demirleme vinci olarak, bir gemi bir iskeleye ulaştığında ve demirlemeye ihtiyaç duyulduğunda kullanılır; Çapa deniz vinci, hem gemi demirleme hem de demirleme için uygulanabilir; Gemi ankrajı elleçleme ve çekme vinci, farklı makaralarla demirlemek ve çekmek için kullanılan vinçtir.

Bir gemiye monte edilen ve uygulanan bu kadar önemli bir cihaz olduğundan, vinç çok dikkatli bir şekilde seçilmeli ve satın alınmalı ve denizcilik operasyonlarında iyi çalışabilmesi için vinçin kalitesine çok dikkat edilmelidir, veya Çok fazla bakıma ihtiyaç duyduğunuzda zaman ve para kaybı olabilir.

Atölye üretim ilerleme:

Sertifikamız:

ABS sınıfı ve gelişmiş bileşenlere sahip deniz vinci 40t hidrolik vinç

Fabrikamız,

OUCO Marine Group, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle kendi tasarım ekibine ve üretim fabrikasına, denizaşırı işlerde 47 yıllık deneyime sahip mükemmel bir Avrupa yönetimine ve ayrıca yurtdışı satış sonrası hizmetleri de sunmaktadır.
Üretim hattımız deniz ve açık deniz mafsallı bom vinci, teleskopik vinç, sert bomlu vinç, standart dışı çelik yapı, daha çevre dostu işlemler ve ayrıca 15 ila 150t.Port arasında değişen kamyon vinci kaplar. .
OUCO Makine, kendi tasarımımıza göre ve aynı zamanda sağlanan tasarımlara göre her türlü elleçleme ekipmanını yapabilir.
Müşterinin talep ettiği herhangi bir sertifikasyona göre ürünler yapıyoruz ve çalışmak için ve aşırı ağır koşullar altında - 40C çalışma sıcaklıkları için üretebiliyoruz.