Singapur'un Deniz Koruma Eylemi

June 1, 2022
hakkında en son şirket haberleri Singapur'un Deniz Koruma Eylemi

Dünya Okyanuslar Günü geliyor, Singapur her zaman okyanusa güvendi. Peki Singapur'daki dünya okyanus günü için bu aktiviteler neler?

İlk olarak, Singapur hakkında daha fazla bilgi edelim.Dünyanın en ünlü şehirlerinden biri olarak.Singapur dünyanın en büyük limanına sahiptir ve aynı zamanda önemli bir uluslararası finans merkezidir.

 

Dünya ticareti ve nakliye, Singapur'a büyük gelişme getirdi.Denizin Singapur'a büyük katkısı olmuştur.

Ancak, aşırı kullanım ve kirlilik sorunları zaten her tür deniz yaşamının hayatına ciddi şekilde zarar vermektedir.

Katılımsız bırakılırsa, bu Singapur ekonomisinin daha da gelişmesini etkileyebilir, okyanusu korumak yakındır.

Ve bu nedenle, Singapur okyanusu korumak için harekete geçiyor!

 

Dünya Okyanuslar Günü'nün kurulması, dünyanın okyanusların önemini daha fazla duyurmasına ve okyanusların korunması konusunda kamuoyu bilincini artırmasına yardımcı olacaktır.

Singapur'da dünya okyanus günü için birçok aktivite var.Singapur'da her yıl deniz çevre gönüllüleri düzenli olarak kıyı temizliği düzenliyor.Deniz kirliliği konusu da yerel dalgıçlar tarafından ciddiye alınmaktadır.Bu nedenle, bu tür faaliyetler her gerçekleştirildiğinde, insanlar aktif olarak kaydolacaktır.

 

hakkında en son şirket haberleri Singapur'un Deniz Koruma Eylemi  0

Kıyı Temizleme Faaliyetleri

 

Okyanuslar birçok zorlukla karşı karşıya.Bununla birlikte, deniz çöpü, tamamen önlenebilir olduğundan, en azından şu ana kadar büyük bir sıkıntı olmamalıdır.

 

hakkında en son şirket haberleri Singapur'un Deniz Koruma Eylemi  1

singapur mavi planı

 

 

2001 yılında Singapur,Mavi Plan, deniz biyologları tarafından yönetilen aşamalı bir program ve Mavi Plan'ın yeni bir aşaması şu anda 2018'de devam ediyor.

Şu anda, yeni plan iklim değişikliğine ve mavi karbon, uzun vadeli deniz ekosistemi esnekliği ve kıyı ekolojik mühendisliği dahil olmak üzere okyanusla ilgili yenilikçi araştırma konularına odaklanacak.

 

hakkında en son şirket haberleri Singapur'un Deniz Koruma Eylemi  2

Singapur Yeşil Planı

 

ek olarakSingapur Yeşil Planı2030, deniz ve karayla yüzleşmeyi planlayan ve yakın gelecekte yeşil, dairesel ve sürdürülebilir bir Singapur yaratacak olan şehrin yeni hedefi!

Deniz aşırı kullanımı karşısında, birçok kıyı kenti sürdürülebilir kalkınmayı sağlamak için mücadele ediyor.Heyecan verici bir şekilde,Sıfır Atık Master Planıda uygulandı!

Singapur nispeten başarılı bir ülke, okyanusu koruma, kalkınmayı dengeleme ve sağlıklı ekosistemleri sürdürme ve zengin deniz biyoçeşitliliğini koruma konusunda birkaç öncüden biri.

 

hakkında en son şirket haberleri Singapur'un Deniz Koruma Eylemi  3

Singapur'da OUCO Projesi

 

 

8 Haziran 2022, 14. Dünya Okyanuslar Günü'nü başlatmak üzere.Okyanusları korumak zorunludur.OUCO, dünya okyanus günü etkinliklerine aktif olarak yanıt vermektedir.

Biz sadece deniz çevre koruma bilgisini tanıtmak ve yaygınlaştırmakla kalmıyoruz, aynı zamanda küresel deniz işçilerine haraç ödemek için küresel fabrika canlı yayınları düzenliyoruz.Nakliye sübvansiyonları, hediye çekilişleri, sıcak ürün tanıtımları, şanslı çekiliş seansları ...... Daha fazla etkinlik gelecek.

 

Okumanızı tavsiye ederim:

Çin, Okyanus için Kolektif Eyleme nasıl katılıyor?
Dubai ve BM Dünya Okyanuslar Günü
Japonya ve dünya okyanus günü toplantısı