Abu Dabi'ye 3t40m Teleskopik Bomlu Vinç Nakliyesi

July 29, 2022
son şirket davası hakkında Abu Dabi'ye 3t40m Teleskopik Bomlu Vinç Nakliyesi

Yakın zamanda, OUCO'nun BAE müşterileri için özel 3t40m Teleskopik Bomlu Deniz Vinci sevk edildi ve paketleme ekibimiz işlerini mükemmel bir şekilde yaptı.
Yakında vinç müşterinin tersanesinde monte edilecek.Ayrıca mühendislerimiz, kurulum sürecinde müşteriye rehberlik edecektir.

40m marine crane

OUCO Marine teleskopik vinç, denizcilik ve açık deniz endüstrisi için esnek ve kompakt bir çözümdür.Hidrolik silindir orsalı ayaklı çevirme tasarımına dayalı olarak, park konumunda saklandığında özellikle kompakttırlar.Teleskopik bom uzantısı, yarıçapta büyük esneklik sağlar ve 40 m'ye varan uzantılarla kısa ve uzun mesafeleri kat etmeyi kolaylaştırır.Ek olarak, düşük ağırlık ve azaltılmış karmaşıklık, vinçleri dikkate değer şekilde bakım dostu hale getirir.
Tedarik gemilerinin güvenli ve hızlı bir şekilde boşaltılması ve esnek malzeme taşıma, teleskopik bomlu vinçlerle hızlı ve kolaydır.100kg'dan 40000kg'a kadar kaldırma momentleri ile mevcuttur ve çok sayıda isteğe bağlı özellik ile müşteri gereksinimlerine göre tedarik edilir.

 

Aşağıdakiler ürünün özelliklerinden bazılarıdır:

40 metrik tona kadar kaldırma kapasitesi
40 metreye kadar pergel yarıçapı
Uzun ömürlü yüzey işleme: korozyon koruması ve C5M Marine boyama standardı
Vinç üzerindeki kontrol platformundan çalıştırma
Entegre Elektro hidrolik sürücü / HPU
Sürekli çevirme
Düşük / yüksek sıcaklık işlemleri
Çarpışma önleyici sistem

marine telescoping crane shipping to Abu Dhabi(1)

marine telescoping crane shipping to Abu Dhabi(2)