OUCO'dan Güney Afrika'ya dört set 12m³ Uzaktan Kumandalı Kepçe gönderildi!

August 5, 2022
son şirket davası hakkında OUCO'dan Güney Afrika'ya dört set 12m³ Uzaktan Kumandalı Kepçe gönderildi!

Son zamanlarda, OUCO dört set teslim etti12 CBM uzaktan kumanda kepçesiGüney Afrika'daki müşterimize.Limana teslim etmek için kamyonla iletişime geçtik.

 

OUCO nakliye rıhtımında, işçilerimiz, kepçeyi kaldırmak ve nakliye aracına güvenli ve sağlam bir şekilde yerleştirmek için 40 tonluk bir dok vinci kullandı.Yükleme görevini verimli bir şekilde tamamlayabilmemiz için tüm çalışmaları güvenlik yönetmeliklerine sıkı sıkıya bağlı kalarak gerçekleştiriyoruz!

 

Saldanha limanına gönderdik, bizim rehberliğimizde müşterinin kendi teknesine montajı yapıldı.

12m³ uzaktan kumandalı kepçe, OUCO'nun en çok satan kepçe ürünlerinden biridir.Kepçe hacmini 6-12m³ aralığında çeşitli malzeme ve çalışma koşullarına uygun olarak ayarlayabiliyoruz.

Sağladığınız belirli parametrelere göre de özelleştirebiliriz.

 

Radyo uzaktan kumandalı kepçe gemiler, limanlar, cevher fabrikaları vb. için uygundur. Genellikle dökme yükleri yüklemek ve boşaltmak için kullandılar.Harici güç gerekli değildir.

 

Bağlantı halkası ile vinç kancasına asılır ve vincin kaldırılmasıyla otomatik olarak kapanır.Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir, kepçe havada herhangi bir pozisyonda açılabilir ve kepçenin açılma hızı yükün ağırlığına göre otomatik olarak ayarlanabilir, bu sadece vinç üzerindeki etkiyi azaltmakla kalmaz ve operasyon sırasında kepçenin kendisi, aynı zamanda kapma hızını da sağlar.Kovalar hızlı bir şekilde boşaltılabilir!

 

 

 

Kepçe kepçesinin kenarında, yüksek sıcaklık, düşük sıcaklık, yağmur ve toz gibi zorlu ortamlarda çalışabilen ve tek seferde 80 saat kullanılabilen ithal Hadrox aşınmaya dayanıklı plaka ve ithal marka epoksi çinko zengini Jotun boya kullanılmıştır. Çalıştırmak için çok uygun olan şarj.

 

Uzaktan kumanda İtalya'dan ithal edilmektedir ve uzaktan kumanda mesafesi 200 metreye ulaşabilir!OUCO uzaktan kumandalı kepçe, yüksek maliyet performansı, düşük arıza oranı ve yüksek yükleme ve boşaltma verimliliği avantajları nedeniyle birçok müşteriden yüksek övgü aldı.Birçok müşteri geri satın aldı!

 

Eğer ilgileniyorsanız, fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz!

 

 

 

 

 

Okumayı Tavsiye Et:

OUCO, Abu Dabi'ye 3t40m açık deniz teleskopik Vinci gönderdi!

0.5T10M Çöp/Çelik Hurda Taşıma Makinesi (Kepçeli) Tayland'a Sevk Edildi

Katar'a ABS sertifikalı 5T37M Teleskopik Bomlu Offshore Vinç