OUCO, Seatrade Maritime Middle East'e Katıldı!

May 18, 2023
hakkında en son şirket haberleri OUCO, Seatrade Maritime Middle East'e Katıldı!

18 Mayıs 2023'te Seatrade Maritime Middle East (SMME) fuarı, Orta Doğu'daki Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde başarıyla sona erdi.OUCO Industry, fuara katılmaya davet edildi ve şirketin denizcilik ekipmanlarını - deniz vinçleri ve vinçleri - katılımcılara sergiledi.

hakkında en son şirket haberleri OUCO, Seatrade Maritime Middle East'e Katıldı!  0

Informa Exhibitions'ın ev sahipliğinde düzenlenen Dubai Denizcilik Fuarı, Orta Doğu bölgesindeki en büyük ve en eski denizcilik fuarıdır ve şu anda dünyanın en büyük on denizcilik fuarından biri haline gelmiştir.

hakkında en son şirket haberleri OUCO, Seatrade Maritime Middle East'e Katıldı!  1

25.000 metrekareden fazla bir alanı kapsayan ve Çin, Güney Kore, Hindistan, İspanya, Brezilya, İtalya, Singapur, Hong Kong, Avustralya ve diğer ülkelerden 300 katılımcıyı çeken fuar etkileyiciydi.Etkinliğe yerli ve yabancı yaklaşık 20.000 profesyonel ziyaretçi katıldı.

hakkında en son şirket haberleri OUCO, Seatrade Maritime Middle East'e Katıldı!  2

OUCO, ürünlerini ve hizmetlerini katılan müşterilere sergileyerek fuarda yeniden yer aldı.Profesyonel bir deniz ekipmanı üreticisi olarak OUCO, yılların endüstri deneyimine ve uzmanlığına sahiptir.

 

Temel değerlerimiz, en iyi ürünleri ve eksiksiz satış sonrası çözümleri sağlamak için müşteri ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutan ekip çalışması, en yüksek kalite, rekabetçi fiyatlandırma ve üstün hizmettir.

 

3 günlük fuar boyunca, OUCO'nun standı çok sayıda ziyaretçinin ilgisini çekti ve meslektaşları, deniz vinçlerinin ve vinçlerinin özelliklerini ve avantajlarını bilgilendirici sunumlarla anlatmaktan heyecan duydular.

hakkında en son şirket haberleri OUCO, Seatrade Maritime Middle East'e Katıldı!  3

hakkında en son şirket haberleri OUCO, Seatrade Maritime Middle East'e Katıldı!  4

Katılımcılar, deniz kaldırma ekipmanlarının özellikleri ve uygulamaları hakkında kapsamlı bir anlayış kazandı.Ürünlerinin benzersiz özellikleri ve avantajları canlı bir şekilde sunuldu ve izleyiciler ve katılan şirketler, ürünler hakkında biraz bilgi edindikten sonra güçlü bir işbirliği isteğini dile getirdiler.

 

OUCO, bu sergi aracılığıyla mevcut ortaklıkları güçlendirdi ve çok sayıda potansiyel müşteri keşfederek yeni pazarlar keşfetmenin temelini attı.Gelecekte OUCO, küresel müşterilere daha da iyi ürün ve hizmetler sunarak "ekip çalışması, en yüksek kalite, rekabetçi fiyatlandırma ve mükemmel hizmet" ilkesine bağlı kalmaya devam edecektir.