• Vinod
    Güzel vinç, gerçekten kaliteli ürünler, çok faydalı.
  • Richard Rawlings
    Çok iyi bir servis! Natalie'den sipariş ettiğim zaman endişelenecek bir şey yok. Çok yardımsever ve her zaman bir çözümü var. Teşekkür ederim. Seninle tekrar iş yapmak için sabırsızlanıyorum, Natalie.
  • Sam onjgs
    Bana yardımcı olabilecek Çok İşlevli vinçler için sürekli çevrimiçi arıyorum. Teşekkürler!
İlgili kişi : Natalie Liu
Telefon numarası : 86-18800548228
Naber : +8618800548228

Yacht Mobile Harbour Crane, Mavi Renkli Seaport Vinç Çelik Yapısı

Menşe yeri Jiangsu
Marka adı OUCO
Sertifika CCS/BV/ABS
Model numarası OUCO-YLC-200
Min sipariş miktarı 1
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri Çıplak
Teslim süresi 60 gün
Ödeme koşulları L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini Her yıl 100 setleri
Ürün ayrıntıları
Malzeme Çelik yapı MAX Kaldırma Kapasitesi 200T
Garanti 12 ay satış sonrası servis Yurtdışı mühendisler
Renk İstek olarak Tasarım sıcaklığı İstek olarak
Vurgulamak

liman kaldırma makinesi

,

mobil liman vinci

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Avrupa Limanları ile Liman Liman Vinci Ağır Yat Kaldırma Vinci

Ürün Açıklaması:

Yat Vinçleri, zevkli yatları suya zahmetsizce düşürmek ve onarım çalışmaları, kışın depolanması veya temizliği için güvenle sudan çıkarmak için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm liman ekipmanlarımız, kullanımı, kullanımı, kontrolü ve bakımı kolaydır. Birkaç standart Yat Vinçine ek olarak, şartnamenize uygun bir çözüm tasarlayabilir ve yapabiliriz.


OUCO Yat Vinçleri kullanım kolaylığı ve servis kolaylığı düşünülerek tasarlanmış ve üretilmiştir. Kaldırma vinci yerine, yatın kaldırılması için hidrolik bir iç silindir kullanılır. Kaldırma kablosunu çeşitli kasnaklar üzerine çıkarır. Bu teknik, asansörlerde uzun yıllar boyunca değerini kanıtlamıştır. Elektrikle çalışan geleneksel statik bir vinç ile karşılaştırıldığında% 30 daha uzun çalışma ömrüne sahip güvenli ve yüksek kontrol edilebilir bir sistemdir. Dahası, bakım maliyetlerini% 70 azaltacaktır.


Hidrolik kaldırma silindiri, kablolar ve makaralar vinç direğine yerleştirilmiştir, bu da pürüzsüz görünümlü bir vinç ve sistemin daha savunmasız kısımlarının mükemmel bir şekilde korunmasını sağlar.


OUCO Yacht Crane'nin bomu, bakım ve inceleme amacıyla veya çevresel hususlar söz konusu olduğunda kolayca yatay bir konuma indirilebilir.

Genel düzenleme:

Teknik özellik:

Operasyon modu Uzaktan kumanda / kabin
Maksimum Eğim (Tam yük) % 5% 4% 3
Seyir Hızı (Tam yükte) 0 ° 20 m / dak
Kaldırma Hızı (Tam yükte) 0 ° 1 m / dak
Kaldırma Hızı (Yüksüz) 0 ~ 2m / dak
Direksiyon Bogisi Sayısı 2/4/8
Koruma sınıfı IP56

Sertifikamız:

ABS sınıfı ve gelişmiş bileşenlere sahip deniz vinci 40t hidrolik vinç

Fabrika

OUCO Marine Group, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle kendi tasarım ekibine ve üretim fabrikasına, denizaşırı işlerde 47 yıllık deneyime sahip mükemmel bir Avrupa yönetimine ve ayrıca yurtdışı satış sonrası hizmetleri de sunmaktadır.
Üretim hattımız deniz ve açık deniz mafsallı bom vinci, teleskopik vinç, sert bomlu vinç, standart dışı çelik yapı, daha çevre dostu işlemler ve ayrıca 15 ila 150t.Port arasında değişen kamyon vinci kaplar. .
OUCO Makine, kendi tasarımımıza göre ve aynı zamanda sağlanan tasarımlara göre her türlü elleçleme ekipmanını yapabilir.
Müşterinin talep ettiği herhangi bir sertifikasyona göre ürünler yapıyoruz ve çalışmak için ve aşırı ağır koşullar altında - 40C çalışma sıcaklıkları için üretebiliyoruz.

Atölye
Firmamız modern üretim fabrikasına ve üretim işçiliğine sahiptir. Modern operasyon teknolojisi ve sıkı denetim sistemi ürünlerin kalitesini garanti eder.

SSS
1. S: Bu tip tehlikeli ortamlarda çalışabilir mi?
Y: Elbette! Asla veya patlamaya dayanıklı, sizin için sorun değil, sizin için özelleştirebiliriz.
2. Q: ciddi kaldırma araçları sağlayabilir misiniz?
C: Tabii, gereği olarak asansör askı kayışı, kaldırma kelepçesi, kepçe, mıknatıs veya diğer özel ürünler gibi herhangi bir kaldırma aracı sağlayabiliriz!
3. S: Vinci nasıl kurabiliriz?
C: Üst düzey mühendisimiz kurulum rehberi servis ve eğitimini yapmak için sizin tarafınız olabilir. Ayrıca, en iyi satışlarımız ülkenizi ziyaret edebilir.
4. Q: Güvenlik cihazı
A: Aşırı yük sınırlayıcı, Limit Switch (kaldırma ve hareket), Kilit koruma cihazı.